Novatec D202SB-X12-S4S MULTI stražnji hub, 6-rupa, 32 rupe, 12x197 mm, Shimano HG, OEM
Pronašao si bolju cijenu?
delivery_truck_speed
Kurirskom dostavom na tvoj adresu Dostava kurirskom službom DPD
Dostava u ponedjeljak 25.05.2026
replay
Produžena mogućnost povrata do čak 100 dana Više informacija
Novatec D202SB-X12-S4S MULTI stražnja glavčina
Stražnja glavčina za fatbike.
Svojstva proizvoda
Pakiranje je OEM - nema originalno pakiranje
Pojedinosti proizvoda
Boja crna
Mjesto Stražnje
Broj rupa 32
Vrsta osi ostali
Matica Shimano HG
Montaža kočionog diska 6 vijaka (IS 6)
Matica Shimano HG
Kategorija Fatbike
Materijal legura
Dimenzija O.L.D. 197 mm
Za žbice J-hook
Promjer osovine 12 mm
Sučelje 6 rupa
ID porizvoda 236591
Recenzija proizvoda  (0 ocjena)
0/5
(0 ocjena)
(0 ocjena)
Kako ti ocjenjuješ proizvod?
Dodaj recenziju
Pomozi drugima, osvoji bodove i kupuj jeftinije do 15 % zahvaljujući programu vjernosti
Pitanja o proizvodu
thumb_up0thumb_down
Varijanta Novatec D202SB-X12-S4S MULTI zadný náboj, 6-dier, 32 dier, 12x197 mm, Shimano HG, OEM
SK Zdar borci. Zháňam zadný náboj na fatbike. Presne tento Sunringlé SRC FB s HG orechom 12x177mm alebo náhradu ako tento Novatec. Nemôžem sa nikde, okrem USA dopátrať k tomuto rozmeru. Všade je len 12x197mm (Dtswiss, Sunringle, Hayer, Novatec). Viete mi prosím pomôcť. Budem veľmi vďačný.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
thumb_up0thumb_down
SK Nazdar,
skusil som prezriet vsetko dostupne, ale zial rozmer 177mm pomalicky "vymiera", zial aktualne u nas vobec nic v tejto sirke, jdine uz len tieto 197 mm